Naujienos | Apie | Panašūs | Kultūros centrai
FB TautosakosVartai | YouTube TautosakosVartai

Grįžti atgal

Rodomi įrašai turintys žymę: „Bitula“

Rodyti: viską / tik video / tik audio
Rikiuoti pagal: pavadinimą / įkėlimo datą

Informacija pateikta iš:

http://senas.kaunas.lt/pedagogutaryba/muzika/etnomuzika/folkloro_ansambliai.htm​

 

 „Bitula“

Kauno Palemono vidurinės mokyklos folkloro ansamblis

Ansamblio kategorija - II
Vadovai:
Ramunė Baniulienė,

Jonas Misevičius

Giedrė Ramunė Pečiulienė

 ramuneringaudai@gmail.com 


Ansamblio nariai – 2- 11 klasių moksleiviai, viso 29 nariai.
Folkloro ansamblis „BITULA“ susikūrė 2000 metų rugsėjo mėnesį tuometinės 5b klasės pagrindu, kai jos auklėtoja tapo dabartinė ansamblio vadovė. Neužilgo į ansamblį įsijungė ir kiti du vadovai – armonika grojantis Jonas ir smuikelį virkdantis Vaidas, bei kitų klasių moksleiviai. Jau nuo pirmųjų ansamblio gyvavimo metų išryškėjo bene pagrindiniai ir neblėstantys ansamblio bruožai – meilė šokiui ir skambiai dzūkiškai bei aukštaitiškai dainai. 
Mėgstame koncertuoti. Per šešis metus koncertavome daugiau kaip 100 kartų. Labiausiai įsimintini, ir ansamblio kol kas svarbiausieji, koncertai – Pasaulio lietuvių dainų šventėse 2003 ir 2007 metais, Lietuvos moksleivių dainų šventėje „Mes laisvės vaikai“ 2005 metais bei savo tautos kultūros pristatymas Turkijoje Stambulo MEF mokykloje vykusiame festivalyje „Bairam“ bei Austrijos Hausmastateno mokykloje vykusiame Advento koncerte.
Per penkis metus ne tik išmokome neblogai šokti ir dainuoti, bet ir, gerų draugų padedami, groti armonikomis, skudučiais, kanklėmis, lumzdeliu. Taigi, jau galime pasigirti nebloga kapelija, galinčia ir mus ir kitus pašokdinti, palinksminti. 
Turime daug gerų draugų. Nuo seno draugaujame su Kauno folkoro ansmabliais „Sauluva“. “Ratilėlis“. „Šilinukai“ , „Žaisa“, bei Kauno rajono Noreikiškių Ugnės Karvelis gimnazijos folkloro ansambliu “Gegulė“. Su jais kartu keliaujame, dalyvaujame įvairiuose projektuose. 
Esame parengę programas „O pas mus mieste“, „Čir, vir, vir voversėlis“, su kuriomis koncertuojame ne tik mokykloje, bet ir mieste, respublikoje. 
  

Dabar klausote: -

Klausydami galite pasirinkti iš šių 1 įrašų:
Sąrašas įrašų:
1
video
Kauno Palemono gimnazijos folkloro ansamblio „Bitula“ koncertas.
2
audio
Kauno Palemono gimnazijos folkloro ansamblio „Bitula“ koncertas.