Naujienos | Apie | Panašūs | Kultūros centrai
FB TautosakosVartai | YouTube TautosakosVartai

Grįžti atgal

Rodomi įrašai turintys žymę: „Diemedis“

Rodyti: viską / tik video / tik audio
Rikiuoti pagal: pavadinimą / įkėlimo datą

Informacija pateikta iš: http://www.saulesziedas.su.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=256&Itemid=129&lang=lt

http://www.kalvarijoskc.lt/megeju-meno-kolektyvai/

“Diemedis”

Folkloro ansamblis

Vadovė Žydruolė Mankauskaitė-Zenevičienė

Tel. +370 612 50038

 

  Folkloro ansamblis susibūrė 1997 m. Ansamblis groja ir dainuoja tradicinę Sūduvos krašto muziką, o šokių pasimoko ir iš kitų regionų. 2005 m. gavo Angelo statulėlę už etninės veiklos puoselėjimą Sūduvos regione.

Dalyvavo:  Lietuvos dainų šventėse, tarptautiniuose folkloro festivaliuose ,,Tai žiba žiburužiai“, „Baltica“, „Tek saulužė ant maračių“, „Šešupės malūnai“, „Ant vandens“, „Sudargo piliakalnių atsidūsėjimai“, „Subatos vakarėly“, ,,Atvažiuoja žolynai“, ,,Saulės festivalis“ ir kt.

Ne kartą pasirodė Lietuvos TV laidose: ,,Užeikit, sveteliai“, „Duokim garo“, ,,Subatos vakarėlį“, ,,Krašto garbė“ . Koncertavo Italijoje 1998 m., Prancūzijoje 1999 m., Čekijoje 2000 m., Lenkijoje 2000 m. (pasienio zonos konkurse laimėjo pagrindinį bei rėmėjų simpatijų prizus), Vokietijoje 2004 m., Baltarusijoje 2013 m., Lenkijoje 2013 m.

Kolektyvas koncertavo Italijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Baltarusijoje, Lenkijoje ir laimėjo pagrindinį bei rėmėjų simpatijų prizus.
Dalyvavo tarptautiniuose folkloro festivaliuose Lietuvoje: „Tai žiba žiburužiai“ Marijampolėje, „Baltica“ Vilniuje, „Tek saulužė ant maračių“ Nidoje, festivalyje Suvalkuose, „Ant vandens“ Jurbarke, „Etninių regionių brydė“ Visagine, Lietuvių dainų šventėse bei Sūduvos regiono įvairiose šventėse, ,,Atvažiuoja Žolynai“ Šiauliuose. Ne kartą pasirodė Lietuvos TV laidose.
„Diemedis“ išleido tris kompaktines plokšteles.
Už tradicinės muzikinės kultūros puoselėjimą ir menišką jos pristatymą ansambliui buvo įteikta 2005 m. Marijampolės apskrities kultūros nominacija ir Angelo statulėlė. 2013 m. įteikta „Aukso paukštės“ nominacija.

    Išleido tris kompaktines plokšteles: „Sūduvos krašto dainos ir muzika“, „Kalvarijos folkloro ansamblis „Diemedis“ ir „Nupink vainiką iš svajonių“.

    Parengė koncertines programas: vaišių, šienapjūtės darbų, vestuvių, ,,Žemynėle Žiedkelėle, būk linksma an mūsų“, gužynių ir kt.; Misterijas:Joninių, ,,Ugnies ir vandens“, „Bėgantis laikas“, „Kas buvo pasaulyje prieš mus“.; Muzikinius vaidinimus: „Ach, ta  meilė“,  „Nupink vainiką iš svajonių“ ir kt.

Dabar klausote: -

Klausydami galite pasirinkti iš šių 0 įrašų:
Sąrašas įrašų: