Naujienos | Apie | Panašūs | Kultūros centrai
FB TautosakosVartai | YouTube TautosakosVartai

Grįžti atgal

Rodomi įrašai turintys žymę: „Nemunas“

Rodyti: viską / tik video / tik audio
Rikiuoti pagal: pavadinimą / įkėlimo datą

 Publikacija iš:  http://www.nemunojubiliejus.lt/vartotojas/apie

Kauno technologijos universiteto tautinio meno ansamblis „Nemunas“ – didžiausias Lietuvoje studentiškas tautinio meno ansamblis,kurį sudaro keturios žanrinės grupės. Ansamblyje muzikuoja, šoka ir dainuoja apie 140 talentingų studentų.

Ansamblis įkurtas nuo 1949 m. , „Nemunas“ yra įvairių konkursų, tarptautinių festivalių dalyvis. Keturių žanrų ansamblyje liaudies meną puoselėja studentai ir jaunimas, o jie šiais laikais į tokią veiklą įsitraukia vis rečiau. Šio ansamblio 65-ojo jubiliejaus koncertai – kultūrinė programa, kuria Lietuvos ir užsienio žiūrovai bus supažindinami su stilizuotu liaudies menu. Jubiliejaus programoje dalyvaus esamų ir buvusių ansambliečių kartos. Visą koncertų ciklą vienys tema ir pagrindinė mintis – „Meile suausti“. Tai žodžiai, kurie apibūdina nemunietį. Jis myli meną, muziką, šokį, tėvynę, liaudies meną. O „Nemune“ susitikę ir įsimylėję vienas kitą – ansambliečiai susituokia ir perduoda ansamblio skleidžiamą meilę savo atžaloms. Kiekvieno koncerto metu programoje atsispindės nemunietiška meilė menui ir mus supantiems aplinkiniams.

Adresas: Laisvės al. 13-101 LT-44238, Kaunas, Lietuva Tel.: +370 37 300082 Fax.: +370 37 300083 el. paštas: ktu.nemunas@gmail.com

Ansamblio pirmininkas: Šarūnas Ščerbakovas el. paštas: sarunas.scerbakovas@ktu.edu mob. tel. +370 605 27439

Ansamblio meno vadovė/šokių grupės vadovė: Margarita Tomkevičiūtė el. paštas: margarita.tomkeviciute@gmail.com.

Dabar klausote: -

Klausydami galite pasirinkti iš šių 0 įrašų:
Sąrašas įrašų: